Kategorie
Akce

Při objednávce 1-2 ks trik nebo triček (nebo něčeho lehkého) poštovné jen 80 Kč (při platbě předem na účet)!!

Náhodné produkty

Triko - tunika dívčí "I love Wolf"

Naše cena: 100.00 Kč

Triko dívčí "Colors for life"

Naše cena: 80.00 Kč

Podkolenky dívčí

Naše cena: 10.00 Kč

Výrobci

Dodáváme kvalitní zboží od českého výrobce Betty Mode Kyjov - zejména pyžama a noční košile, dívčí tepláčky v malých velikostech (98-110), dívčí šátky.

Dále oblíbenou značku Wolf - zde najdete minulé inejaktuálnějšíkolekce - opět hlavně trika s dl. rukávem,trika s kr. rukávem, mikiny bavlněné, fleesové mikiny, pyžama dívčí i chlapecká pyžama, noční košile, punčochy, teplákové soupravy, šusťákové soupravy, jarní a podzimní bundy, šusťáky, tepláky dívčí i chlapecké, zateplené tepláky, dívčí leginy, trika a leginypro větší dívky (kategorie junior). Zvláště pyžama mohu jen doporučit, mají krásnou bavlnu, obrázky drží (když perete na 40 stupňů) a vypadajímoc pěkně. Chlapecké tepláky jsou také skvělé, mámeodzkoušené, nežmolkují, protože jsou, s výjimkou zateplených, ze 100 %-ní bavlny.Výborné jsou i punčochy, které mají vysoký podíl bavlny, dobře drží tvar a nevytahují se.

V neposlednířadě naši nabídku tvoří také zboží od KUGO - hlavně chlapecké tepláky, které jsou super a z velmi pěkné bavlny. Také trika od KUGA jsou velmi pěkná a dlouho vydrží, nevytahují se.

Máme posledních několik kusů zboží od firmy Vejnar, která je z Děčína a šije dětské oblečení. V naší nabídce jsou momentálně dívčí pyžama,chlapecká trika s dl. rukávem, kojenecké soupravy.