Kategorie
Akce

Při objednávce 1-2 ks trik nebo triček (nebo něčeho lehkého) poštovné jen 60 Kč (při platbě předem na účet)!!

Náhodné produkty

Noční košile kr. rukáv SLEVA

Naše cena: 80.00 Kč

Ponožky s mašličkami

Naše cena: 15.00 Kč

Punčochy kojenecké Wolf 2011 SLEVA

Naše cena: 50.00 Kč

O nás

Provozujeme maloobchodní prodej dětského zboží, zejména oblečení pro školkové děti, původně ve velikostech 92-134. Postupně, jak děti rostou, roste i nabídka ve větších dětských velikostech a částečně i pro miminka. Prodej jsme zahájili v říjnu 2009 a pro Vaše větší pohodlí najdete naši aktuální nabídku od prosince 2010 i na internetových stránkách. Naše zboží je od oblíbených a známých značek:

-Betty Mode Kyjov – česká výroba dětského oblečení
-Wolf – velkoobchodní dodavatelé z ČR

- Aura.Via - super ponožky pro rodiče i na nejmenší nožky

- KUGO, Good Children, Eleven - dodavatel z ČR
-Cactus Clone (doprodej starších kolekcí)

Nabízené výrobky jsou převážně ze 100 % bavlny, která je pevná a kvalitní. Některé výrobky jsou z 95% z bavlny a z 5% z elastanu. Vše si můžete osobně prohlédnout a zakoupit na adrese uvedené v kontaktních údajích po předchozí telefonické domluvě.Také můžete zboží přímo objednávat prostřednictvím nákupního košíku a řádné objednávky nebo mailem.

Průběžně rozšiřujeme nabídkua zařazujeme nové značky. Všechny značky průběžně prověřuji a proto u některých položek najdete i mé osobní doporučení (u produktů, které se mi opravdu osvědčily).

Kugo (tepláky, šaty, mikiny), Neverest (kostkované kalhoty), Eleven (spodní prádlo - bezvadné, pěkně sedí), Happy Frog (pláštěnky - kvalitní a pevné), Aura.Via (ponožky pro všechny od kojenců přes děti až po dospělácké - dobře se oblékají a mohu jen doporučit).

Od roku 2015 se rozšiřuje sortiment ve větších velikostech! Takže nyní si můžete vybrat trička i trika s dl. rukávem, tepláky, kalhoty a pyžama pro kluky i holky ve velikostech 134-164.